Stamboom Bindervoet » jan willem van der steen (1878-1956)

Persoonlijke gegevens jan willem van der steen 

  • Hij is geboren op 29 mei 1878 in leiden.
  • Hij is overleden op 27 juni 1956 in leiden, hij was toen 78 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2023.

Gezin van jan willem van der steen

(1) Hij is getrouwd met elisabeth maria dolkemade.

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1902 te leiden, hij was toen 23 jaar oud.

BS Huwelijk met Jan Willem van der Steen
Bruidegom
Jan Willem van der Steen
Beroep
Timmerman
Geboorteplaats
Leiden
Leeftijd
23 jaar
Bruid
Elisabeth Maria Dolkemade
Beroep
zonder beroep
Geboorteplaats
Leiden
Leeftijd
26 jaar
Vader van de bruidegom
Willem Frederik van der Steen
Moeder van de bruidegom
Christina Koet
Vader van de bruid
Adrianus Dolkemade
Moeder van de bruid
Klaasje Hoppenbrouwer
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
29-01-1902
Gebeurtenisplaats
Leiden
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Erfgoed Leiden en Omstreken
Plaats instelling
Leiden
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0516
Registratienummer
4898
Aktenummer
17
Registratiedatum
29-01-1902
Akteplaats
Leiden
Collectie
Archiefnaam: Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), Deel: 4898, Periode: 1902
Boek
Huwelijksakten 1902
Opmerking
Jaar: 1902
Inventarisnummer 4898 van archiefnummer 0516 in Archieven

Kind(eren):

  1. dora van der steen  1904-1962
  2. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met adriana delfos.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1920 te leiden, hij was toen 41 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1920 te Leiden, hij was toen 41 jaar oud.Bron 3

Notities over jan willem van der steen

Persoonlijke gegevens Jan Willem van der Steen
Hij is geboren op 29 mei 1878 in Leiden.Bron 1
Tijdstip: 09:00
Aangifte:29-05-1878
Hij werd gedoopt.
Geloof: NH
Beroep: Timmerman.
Hij is overleden op 27 juni 1956 in Leiden, hij was toen 78 jaar oud.Bron 2
Een kind van Willem Frederik van der Steen en Christina Koet

Gezin van Jan Willem van der Steen
Hij is getrouwd met Adriana Delfos.

Zij zijn getrouwd op 24 maart 1920 te Leiden, hij was toen 41 jaar oud.Bron 3

Jan Willem van der Steen was weduwnaar van Elisabeth Maria Dolkemade met wie hij op 29 januari 1902 huwde.
Adriana woonde ten tijde van haar huwelijk in Oegstgeest.
Getuigen: Jacobus van der Steen (oud vijfendertig jaren,metselaar,wonende te Haarlem,broeder van den bruidegom),

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jan willem van der steen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van jan willem van der steen

jan willem van der steen
1878-1956

(1) 1902
(2) 1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 mei 1878 lag rond de 15,7 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 24 maart 1920 lag tussen 1,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
    • 31 mei » Ajax-voetballer Jan de Natris leidt tijdens de Olympische Spelen in Antwerpen de 'Opstand aan de Schelde' in. Uit protest tegen de privileges van de officials en de huisvesting worden grammofoonplaten in de Schelde gegooid. Later trekken de spelers naar de binnenstad van Antwerpen voor een drinkgelag.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.
  • De temperatuur op 27 juni 1956 lag tussen 7,8 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (55%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 2 maart » Marokko wordt onafhankelijk.
    • 15 mei » Encycliek Haurietis Aquas van paus Pius XII over de Heilig Hartverering.
    • 15 juni » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst.
    • 26 juli » De Egyptische president Nasser nationaliseert het Suezkanaal, dat tot dan toe onder het beheer van Frankrijk en Engeland viel.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
    • 7 november » Suezcrisis: De VN neemt een resolutie aan waarbij Franse, Britse en Israëlische troepen zich onmiddellijk uit Egypte moeten terugtrekken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der steen


De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6995.php : benaderd 31 december 2025), "jan willem van der steen (1878-1956)".