Stamboom Bindervoet » anna geertruida attema (1877-1921)

Persoonlijke gegevens anna geertruida attema 

  • Zij is geboren op 1 juni 1877 in leeuwarden.
    BS Geboorte met Anna Geertruida Attema
    Kind
    Anna Geertruida Attema
    Geboortedatum
    01-06-1877
    Geslacht
    Vrouw
    Vader
    Petrus Attema
    Beroep
    bewaarder strafgevangenis
    Leeftijd
    40 jaar
    Woonplaats
    Leeuwarden
    Moeder
    Fokeltje Kamp
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    01-06-1877
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    AlleFriezen
    Plaats instelling
    Leeuwarden
    Collectiegebied
    Friesland
    Archief
    1002
    Registratienummer
    3426
    Aktenummer
    0413
    Registratiedatum
    01-06-1877
    Akteplaats
    Leeuwarden
    Collectie
    Archiefnaam: Gemeentebestuur van Leeuwarden, 1811-1941 - Historisch Centrum Leeuwarden, Bron: boe...
    Boek
    Geboorteregister 1877
    AkteSoort
    Geboorteakte
  • Zij is overleden op 7 november 1921 in 's gravendeel, zij was toen 44 jaar oud.
    BS Overlijden met Anna Geertruida Attema
    Overledene
    Anna Geertruida Attema
    Beroep
    zonder beroep
    Leeftijd
    44 jaar
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    05-11-1921
    Gebeurtenisplaats
    's-Gravenhage
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Haags Gemeentearchief
    Plaats instelling
    Den Haag
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0335-01
    Registratienummer
    1516
    Aktenummer
    3176
    Registratiedatum
    07-11-1921
    Akteplaats
    's-Gravenhage
    Collectie
    Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage
    Boek
    Overlijdensakten Den Haag
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 maart 2023.

Gezin van anna geertruida attema

Zij is getrouwd met willem tetenburg.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1910 te den haag, zij was toen 32 jaar oud.

Bron beschrijving
Burgerlijke Stand Huwelijken 1910, 's-Gravenhage, aktenummer 231

Informatie uit deze bron
Informatie over beroep van Willem Tetenburg
Huwelijk van Anna Geertruida Attema en Willem Tetenburg (2 februari 1910)

Kind(eren):



Notities over anna geertruida attema

Gezin van Willem Tetenburg
(1) Hij is getrouwd met Anna Geertruida Attema.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1910 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 36 jaar oud.Bron 2

3 kinderen erkend bij het huwelijk

Kind(eren):

Wilhelmina Anna Geertruida Tetenburg 1906-1934
Petrus Gerardus Tetenburg ± 1909-
Willem Tetenburg ± 1910-
Maria Theodora Tetenburg ± 1911-
Anna Geertruida Tetenburg 1912-
Louis Charles Tetenburg 1913-1913
Louis Charles Tetenburg 1914-
Louisa Tetenburg 1917-
Hermanna Elza Tetenburg 1919-1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot anna geertruida attema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van anna geertruida attema


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1877 lag rond de 12,7 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 30 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Emile Berliner vindt de microfoon uit.
    • 5 maart » Rutherford B. Hayes wordt beëdigd als 19e President van de Verenigde Staten
    • 28 april » In Rotterdam wordt de Willemsspoorbrug over de Nieuwe Maas in gebruik genomen.
    • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
    • 16 november » Paus Pius IX roept de Heilige Franciscus van Sales (1567-1622) uit tot kerkleraar.
    • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
  • De temperatuur op 2 februari 1910 lag tussen -2,5 °C en 0,9 °C en was gemiddeld -0,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 7 november 1921 lag tussen 0,9 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 11,8 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
    • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
    • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
    • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
    • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
    • 29 juli » Adolf Hitler wordt voorzitter van de NSDAP.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Attema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Attema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Attema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Attema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6751.php : benaderd 30 december 2025), "anna geertruida attema (1877-1921)".