Stamboom Bindervoet » jan tuijnder (1893-1910)

Persoonlijke gegevens jan tuijnder 

  • Hij is geboren op 6 september 1893 in moordrecht.
    BS Geboorte met Jan Tuijnder
    Kind
    Jan Tuijnder
    Geboortedatum
    05-09-1893
    Geboorteplaats
    Moordrecht
    Geslacht
    Man
    Vader
    Pieter Tuijnder
    Moeder
    Antonia de Wilde
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    05-09-1893
    Gebeurtenisplaats
    Moordrecht
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Streekarchief Midden-Holland
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    60
    Registratiedatum
    06-09-1893
    Akteplaats
    Moordrecht
    Aktesoort
    Geboorteakte
  • Hij is overleden op 14 maart 1910 in moordrecht, hij was toen 16 jaar oud.
    BS Overlijden met Jan Tuijnder
    Overledene
    Jan Tuijnder
    Geslacht
    Man
    Leeftijd
    16
    Vader
    Pieter Tuijnder
    Moeder
    Antonia de Wilde
    Gebeurtenis
    Overlijden
    Datum
    13-03-1910
    Gebeurtenisplaats
    Moordrecht
    Documenttype
    BS Overlijden
    Erfgoedinstelling
    Streekarchief Midden-Holland
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Aktenummer
    8
    Registratiedatum
    14-03-1910
    Akteplaats
    Moordrecht
    Aktesoort
    Overlijdensakten
  • Een kind van pieter tuijnder en antonia de wilde
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juni 2021.

Gezin van jan tuijnder

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot jan tuijnder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk jan tuijnder

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van jan tuijnder

jan tuijnder
1893-1910


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1893 lag rond de 18,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 77%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
      • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
      • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
    • De temperatuur op 14 maart 1910 lag tussen -1,1 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 28 maart » Henri Fabre slaagt er als eerst in om op te stijgen, te vliegen en te landen met een watervliegtuig.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
      • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Tuijnder

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuijnder.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuijnder.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuijnder (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I6019.php : benaderd 29 december 2025), "jan tuijnder (1893-1910)".