Stamboom Bindervoet » maria van der heul

Persoonlijke gegevens maria van der heul 


Gezin van maria van der heul

Zij is getrouwd met alblas.

Zij zijn getrouwd op 13 oktober 1932 te lekkerkerk.

BS Huwelijk met Cornelis Alblas
Bruidegom
Cornelis Alblas
Geboorteplaats
Krimpen aan de Lek
Leeftijd
20
Bruid
Maria van der Heul
Geboorteplaats
Lekkerkerk
Leeftijd
20
Vader van de bruidegom
Willem Alblas
Moeder van de bruidegom
Elizabeth Mak
Vader van de bruid
Cornelis van der Heul
Moeder van de bruid
Maria Slingerland
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
13-10-1932
Gebeurtenisplaats
Lekkerkerk
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Midden-Holland
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
29
Registratiedatum
13-10-1932
Akteplaats
Lekkerkerk
Aktesoort
Huwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot maria van der heul?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van maria van der heul

maria van der heul
????-

1932

alblas
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 oktober 1932 lag tussen 6,4 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 3,2 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
      • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
      • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.

    Over de familienaam Van der heul


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I3776.php : benaderd 1 januari 2026), "maria van der heul".