Stamboom Bindervoet » teuna maria lekkerkerker

Persoonlijke gegevens teuna maria lekkerkerker 


Gezin van teuna maria lekkerkerker

Zij is getrouwd met dussen.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1927 te rotterdam.

BS Huwelijk met Bastiaan van der Dussen
Bruidegom
Bastiaan van der Dussen
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
24
Bruid
Teuna Maria Lekkerkerker
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
26
Vader van de bruidegom
Arij van der Dussen
Moeder van de bruidegom
Sina van den Berg
Vader van de bruid
Jacobus Lekkerkerker
Moeder van de bruid
Paulina Gouwens
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
13-07-1927
Gebeurtenisplaats
Rotterdam
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Rotterdam
Plaats instelling
Rotterdam
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
999-06
Registratienummer
1927G
Aktenummer
1927.2471
Pagina
g156v
Registratiedatum
13-07-1927
Akteplaats
Rotterdam
Collectie
Nadere toegang op het huwelijksregister van de gemeente Rotterdam

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot teuna maria lekkerkerker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van teuna maria lekkerkerker

teuna maria lekkerkerker
????-

1927

dussen
????-


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 juli 1927 lag tussen 13,5 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,2 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub América de Cali.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.

    Over de familienaam Lekkerkerker


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I3714.php : benaderd 2 januari 2026), "teuna maria lekkerkerker".