Stamboom Bindervoet » leendert de graaf

Persoonlijke gegevens leendert de graaf 


Gezin van leendert de graaf

Hij is getrouwd met maria margrietha de busschere.

Zij zijn getrouwd op 14 juni 1922 te gouda.

BS Huwelijk met Leendert de Graaf
Bruidegom
Leendert de Graaf
Geboorteplaats
Bleskensgraaf
Leeftijd
32
Bruid
Maria Margrietha de Busschere
Geboorteplaats
Gouda
Leeftijd
35
Vader van de bruidegom
Cornelis de Graaf
Moeder van de bruidegom
Annigje Romeijn
Vader van de bruid
Aloise de Busschere
Moeder van de bruid
Maria Dijkman
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
14-06-1922
Gebeurtenisplaats
Gouda
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Streekarchief Midden-Holland
Collectiegebied
Zuid-Holland
Aktenummer
97
Registratiedatum
14-06-1922
Akteplaats
Gouda
Aktesoort
Huwelijksakte

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot leendert de graaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van leendert de graaf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 juni 1922 lag tussen 11,2 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
      • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
      • 15 februari » In Den Haag wordt het Internationaal Gerechtshof - gevestigd in het Vredespaleis - geopend.
      • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
      • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
      • 18 oktober » Oprichting van de BBC.

    Over de familienaam De graaf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De graaf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De graaf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De graaf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I3390.php : benaderd 14 januari 2026), "leendert de graaf".