Stamboom Bindervoet » cornelis/kopier copier (1873-1916)

Persoonlijke gegevens cornelis/kopier copier 

  • Hij is geboren op 2 april 1873 in ijsselstein.
    Detail resultaat: (Moeder)

    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 769
    Gemeente: IJsselstein
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 40
    Aangiftedatum: 02-04-1873
    Kind Cornelis Kopier
    Geslacht: M
    Geboortedatum: 02-04-1873
    Geboorteplaats: IJsselstein
    Vader Cornelis Kopier
    Moeder Willemijntje Niessen
  • Hij is overleden op 21 maart 1916 in ijsselstein, hij was toen 42 jaar oud.
    Detail resultaat: (Moeder)

    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 463
    Inventarisnr: 477
    Gemeente: IJsselstein
    Soort akte: Overlijdensakte
    Aktenummer: 18
    Aangiftedatum: 21-03-1916
    Overledene Cornelis Kopier
    Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 21-03-1916
    Leeftijd: 42
    Overlijdensplaats: IJsselstein
    Vader Cornelis Kopier
    Moeder Willemijntje Niessen
    Partner
  • Een kind van cornelis/kopier copier en willemijntje niessen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2009.

Gezin van cornelis/kopier copier

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot cornelis/kopier copier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk cornelis/kopier copier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van cornelis/kopier copier

cornelis/kopier copier
1873-1916


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 april 1873 lag rond de 16,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
      • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
      • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
    • De temperatuur op 21 maart 1916 lag tussen 4,9 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 15,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
      • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 10 juni » In Arabië breekt de Arabische opstand uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Copier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Copier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Copier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Copier (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I1461.php : benaderd 29 december 2025), "cornelis/kopier copier (1873-1916)".