Stamboom Bindervoet » bartha/kopier copier (1863-????)

Persoonlijke gegevens bartha/kopier copier 

  • Zij is geboren op 31 oktober 1863 in ijsselstein.
    Detail resultaat: (Moeder)

    Bron Burgerlijke stand - Geboorte
    Archieflocatie Het Utrechts Archief
    Algemeen Toegangnr: 481
    Inventarisnr: 769
    Gemeente: IJsselstein
    Soort akte: Geboorteakte
    Aktenummer: 119
    Aangiftedatum: 02-11-1863
    Kind Bartha Kopier
    Geslacht: V
    Geboortedatum: 31-10-1863
    Geboorteplaats: IJsselstein
    Vader Cornelis Kopier
    Moeder Willemijntje Niessen
  • Een kind van cornelis/kopier copier en willemijntje niessen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 september 2009.

Gezin van bartha/kopier copier

Zij is getrouwd met johan gosling hol.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1888 te ijsselstein, zij was toen 24 jaar oud.

Detail resultaat: (Moeder bruid)

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Het Utrechts Archief
Algemeen Toegangnr: 481
Inventarisnr: 1006
Gemeente: IJsselstein
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 9
Datum: 24-05-1888
Bruidegom Johan Gosling Hol
Leeftijd: 26
Geboorteplaats: Breukelen St. Pieter
Bruid Bartha Kopier
Leeftijd: 24
Geboorteplaats: IJsselstein
Vader bruidegom Jan Hol
Moeder bruidegom Engelina Hubertha J. Akkringa
Vader bruid Cornelis Kopier
Moeder bruid Willemijntje Niessen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot bartha/kopier copier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk bartha/kopier copier

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van bartha/kopier copier

bartha/kopier copier
1863-????

1888

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1863 lag rond de 6,8 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 15 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
      • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
      • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
      • 15 juli » Aanslag op aartsbisschop Joannes Zwijsen van Utrecht in zijn huis te Haaren. De bisschop heeft schotwonden in zijn rechterarm en -zijde maar overleeft de aanslag. De zaak is nooit opgehelderd.
      • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
      • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • De temperatuur op 24 mei 1888 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 30 oktober » De Amerikaanse leerlooier John J. Loud verkrijgt octrooi op de kogelpen, een apparaat om leer mee te merken. Hoewel het geen succes wordt, geldt het als de voorloper van de balpen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Copier

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Copier.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Copier.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Copier (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I1458.php : benaderd 28 december 2025), "bartha/kopier copier (1863-????)".