Stamboom Bindervoet » ernstina bendervoet (bindervoet) (1892-1954)

Persoonlijke gegevens ernstina bendervoet (bindervoet) 

  • Zij is geboren op 25 februari 1892 in vlaardingen.
    Burgerlijke Stand.
    r — Ernestina, dochter van J. Bendervoet en E. Fiegee, Achterstraat. — 26, Aart, zoon van J. Bouman en W. Brouwer, Westnieuw
    Krantentitel
    Vlaardingsche courant
    Datum
    26-03-1892

    Meer details
  • Zij is overleden in het jaar 1954, zij was toen 61 jaar oud.
  • Een kind van johannes bendervoet (bindervoet) en esther figee
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 augustus 2024.

Gezin van ernstina bendervoet (bindervoet)

Zij is getrouwd met arij zonne.

Zij zijn getrouwd op 22 januari 1916 te vlaardingen, zij was toen 23 jaar oud.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1916 te Vlaardingen, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Kind(eren):

  1. jacob zonne  1916-2002 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over ernstina bendervoet (bindervoet)

Persoonlijke gegevens Ernestina Bendervoet
Zij is geboren op 25 maart 1892 in Vlaardingen.
Beroep: Nettenboetster.
Zij is overleden na 30 december 1954. Zij was ongeveer 62 jaar oud.
Een kind van Johannes Bendervoet en Esther Figee

Gezin van Ernestina Bendervoet
Zij is getrouwd met Arij Zonne.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1916 te Vlaardingen, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Kind(eren):

Jacob Zonne 1916-2002
Maartje Zonne 1925-1957

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot ernstina bendervoet (bindervoet)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk ernstina bendervoet (bindervoet)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van ernstina bendervoet (bindervoet)

antonij figee
1819-????
esther figee
1864-1952

ernstina bendervoet (bindervoet)
1892-1954

1916

arij zonne
1894-1926

jacob zonne
1916-2002

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 februari 1892 lag rond de 4,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
      • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
      • 18 december » Wereldpremière van De notenkraker van Tsjaikovski in het Mariinskitheater te Sint-Petersburg.
    • De temperatuur op 22 januari 1916 lag tussen 5,2 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 1,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
      • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bendervoet (bindervoet)


    De publicatie Stamboom Bindervoet is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    ellen brouwer, "Stamboom Bindervoet", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bindervoet/I127.php : benaderd 12 februari 2026), "ernstina bendervoet (bindervoet) (1892-1954)".