Stamboom Bijvank » Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5) (± 1877-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5) 


Gezin van Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5)

Hij is getrouwd met Wilhelmina Antonia Laarman.

Bron: Burgerlijke stand - Huwelijk - Archieflocatie: Historisch Centrum Overijssel


Zij zijn getrouwd op 30 april 1909 te Ommen, Ambt.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Cornelis Nij Bijvank

Janna Norp
< 1811-????

Gerrit Cornelis Nij Bijvank
± 1877-????

1909

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 april 1909 lag tussen 1,8 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 19,1 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 31 maart » Servië accepteert Oostenrijks gezag over Bosnië en Herzegovina.
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.

    Over de familienaam Nij Bijvank


    De publicatie Stamboom Bijvank is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J. Bijvank, "Stamboom Bijvank", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bijvank/I647.php : benaderd 11 maart 2026), "Gerrit Cornelis Nij Bijvank (5) (± 1877-????)".