Stamboom Bijvank » Jo ten Duis (2) (1914-2003)

Persoonlijke gegevens Jo ten Duis (2) 

  • Zij is geboren op 20 april 1914.
  • Zij is overleden in het jaar 2003, zij was toen 88 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 januari 2004.

Gezin van Jo ten Duis (2)

(1) Zij had een relatie met Peter Hendrik Bijvank.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Jacob van Ojik.

Zij zijn getrouwd te Levenspartner.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jo ten Duis (2)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jo ten Duis

Jo ten Duis
1914-2003

(1) 
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 april 1914 lag tussen 5,6 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 12,9 uur zonneschijn (91%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Duis

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Duis.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Duis.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Duis (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bijvank is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Bijvank, "Stamboom Bijvank", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bijvank/I118.php : benaderd 25 januari 2026), "Jo ten Duis (2) (1914-2003)".