Stamboom Biesta » Jan Hendrik Petrus van Haaren van Haaren

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Petrus van Haaren van Haaren 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 maart 2012.

Gezin van Jan Hendrik Petrus van Haaren van Haaren

Hij is getrouwd met Elsa Biesta.

Zij zijn getrouwd

Else is verloofd in december 1918 met J.H. van haaren. ze woonden toen al in scheveningen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Petrus van Haaren van Haaren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Haaren


De publicatie Stamboom Biesta is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Loes Biesta, "Stamboom Biesta", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-biesta/I119.php : benaderd 31 december 2025), "Jan Hendrik Petrus van Haaren van Haaren".