Stamboom Bierman » Hendrika Hermina Brunink (1894-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika Hermina Brunink 


Gezin van Hendrika Hermina Brunink

Zij is getrouwd met Mannes Mollen..

Zij zijn getrouwd op 29 januari 1916 te Vriezenveen, zij was toen 21 jaar oud.Bron 2

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Historisch Centrum Overijssel
Algemeen Toegangnr: 123
Inventarisnr: 12684
Gemeente: Vriezenveen
Soort akte: Huwelijksakte
Aktenummer: 2
Datum: 29-01-1916
Bruidegom Mannes Mollen
Leeftijd: 23
Geboorteplaats: Vriezenveen
Bruid Hendrika Hermina Brunink
Leeftijd: 21
Geboorteplaats: Vriezenveen
Vader bruidegom Lucas Mollen
Moeder bruidegom Magdalena Smoes
Vader bruid Hendrik Brunink
Moeder bruid Gezina Kloppenborg
Nadere informatie beroep Bg.: fabriekarbeider.
_______________________________________

Kind(eren):

  1. Leonard Mollen.  1918-1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Hermina Brunink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Hermina Brunink

Hendrika Hermina Brunink
1894-????

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Familysearch.GenVer.nl.Vriezenveen Geboorten 1893-1902 .blz:44.akte:20.
  2. Genlias.Burgelijke stand- Huwelijk.Historisch Centerum Overijssel.Familysearch.Genver.nl.Vriezenveen Huwelijken 1913-1922 blz:67.akte:2.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1894 lag rond de 2,7 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
  • De temperatuur op 29 januari 1916 lag tussen 1,0 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brunink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brunink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brunink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brunink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Bierman is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof Bierman, "Stamboom Bierman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bierman/I205.php : benaderd 31 december 2025), "Hendrika Hermina Brunink (1894-????)".