Stamboom Bienemann » Nn

Persoonlijke gegevens Nn 


    Gezin van Nn

    Zij is getrouwd met Johannes Adrianus Hoorenman.

    Zij zijn getrouwd op 24 december 1935 te Amsterdam.


    Kind(eren):


    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nn?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Nn


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1935 lag tussen -4,3 °C en 2,5 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Bruno Hauptmann, die ervan verdacht wordt de tweejarige zoon van luchtvaartpionier Charles Lindbergh te hebben gekidnapt en vermoord, staat terecht. Later wordt hij schuldig bevonden en geëxecuteerd.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
      • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
      • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.

    Over de familienaam Nn

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nn.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nn.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nn (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jolanda Bienemann, "Stamboom Bienemann", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bienemann/I4453.php : benaderd 27 februari 2026), "Nn".