Stamboom Biekart » Hendrik Jacobus Staalman (1905-1958)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jacobus Staalman 

Bronnen 1, 2

Gezin van Hendrik Jacobus Staalman

Hij is getrouwd met Cornelia Slikkerveer.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 8 augustus 1935 te Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jacobus Staalman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jacobus Staalman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jacobus Staalman

Hendrik Keur
1853-1937
Jansje Keur
1881-1957

Hendrik Jacobus Staalman
1905-1958

1935

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Digitale Stamboom Rotterdam, via http://rotterdam.digitalestamboom.nl/det..., 8 juni 1905
    2. Brief Henny Loggers 05-03-2011, 1
    3. Digitale Stamboom Rotterdam, via http://rotterdam.digitalestamboom.nl/det..., 8 augustus 1935
      HUW 1935-08-08 HJStaalman x CSlikkerveer

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juni 1905 lag tussen 8,0 °C en 13,7 °C en was gemiddeld 10,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
      • 26 september » De speciale relativiteitstheorie van Albert Einstein wordt gepubliceerd in het tijdschrift Annalen der Physik.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 8 augustus 1935 lag tussen 10,2 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,0 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 3 maart » Willem Kloos ontvangt een eredoctoraat aan de Universiteit van Amsterdam.
      • 12 augustus » Benoeming van de Italiaan Paolo Giobbe tot internuntius in Nederland.
      • 15 september » In Duitsland worden de Neurenberger wetten ingevoerd door de nazi's.
      • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • De temperatuur op 7 juni 1958 lag tussen 11,8 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (12%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
      • 6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
      • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
      • 15 juli » 5.000 Amerikaanse soldaten landen in Beiroet, om de pro-Westerse regering van Libanon te beschermen.
      • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
      • 4 december » Benin wordt zelfstandig.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Staalman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Staalman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Staalman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Staalman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Biekart is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    M.J. Biekart, "Stamboom Biekart", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-biekart/I412.php : benaderd 27 januari 2026), "Hendrik Jacobus Staalman (1905-1958)".