Stamboom Be(s)zemer » Hendrika Bemener (± 1869-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika Bemener 

  • Zij is geboren rond 1869 in Delft.

Gezin van Hendrika Bemener

Zij is getrouwd met Johannes Jacobus Mutters.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1890 te Delft.


Kind(eren):

  1. Cornelia Mutters  ± 1892-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Bemener?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Bemener

Hendrika Bemener
± 1869-????

1890
Cornelia Mutters
± 1892-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1890 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.

Over de familienaam Bemener

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bemener.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bemener.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bemener (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Be(s)zemer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J. Bezemer, "Stamboom Be(s)zemer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bezemer/I529.php : benaderd 31 januari 2026), "Hendrika Bemener (± 1869-????)".