Stamboom Beulen-Haldermans » Nicolaas Joseph Jamart (1787-1863)

Persoonlijke gegevens Nicolaas Joseph Jamart 

  • Hij is geboren op 6 november 1787 in Nivelles.Bron 1

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 65 jaar (69) toen kind (Jacobus Jamart) werd geboren (27 maart 1857).

    Waarschuwing Let op: Was ouder dan 65 jaar (67) toen kind (Louisa Hubertina Jamart) werd geboren (1 januari 1855).

    Gedoopt te Nivelles, prov. Brabant (België).
    Paroisse Saint Jean L'Evangeliste à Nivelles, prov. de Brabant
  • Beroepen:
    • employé dan les douanes.Bron 2
    • Gepensioneerde ambtenaar.Bron 3
      Ook vermeld in de huwelijksbijlagen te Weert, kopie van huwelijksafkondiging FS Img 1154
  • Hij is overleden op 1 november 1863 in Thorn, hij was toen 75 jaar oud.
  • Een kind van Nicolas Joseph Jamart en Marie Alexis Fosseaux
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2021.

Gezin van Nicolaas Joseph Jamart

(1) Hij is getrouwd met Marie Josepha Mergnier.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Augustin Joseph Jamart  ± 1823-1844


(2) Hij is getrouwd met Anna Gertrudis Classen.

Zij zijn getrouwd op 12 juli 1845 te Weert, hij was toen 57 jaar oud.Bron 4

Van de zeven kinderen uit dit huwelijk werden er maar 2 volwassen.

Kind(eren):

  1. Jan Joseph Jamart  1845-1902 
  2. Eugenius Jamart  1847-1851
  3. Victor Jamart  1849-1918
  4. Franciscus Jamart  1850-1852
  5. Franciscus Jamart  1852-> 1867
  6. Jacobus Jamart  1857-1858

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas Joseph Jamart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nicolaas Joseph Jamart

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas Joseph Jamart


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Extract doopakte in BS Weert 1845 huwelijksbijlagen FS Img 1156
  2. Geboorteakte zoon Louis Joseph Alexis te Nivelles 1817
  3. Huwelijksakte 1840
  4. BS Weert 1845 huw akte 31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1787 lag rond de 8,0 °C. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1787: Bron: Wikipedia
    • 11 januari » William Herschel ontdekt de eerste twee manen van Uranus: Oberon en Titania.
    • 18 mei » Productie van het eerste gegraveerde glas, in Toulouse
    • 28 juni » Aanhouding bij Goejanverwellesluis, prinses Wilhelmina probeert vanuit Nijmegen Den Haag te bereiken om steun te verwerven. Zij wordt bij de Vlist aangehouden en naar Goejanverwellesluis geleid.
    • 17 september » De eerste constitutie van de Verenigde Staten wordt ondertekend.
    • 12 december » Pennsylvania ratificeert als tweede staat de grondwet van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 18 december » New Jersey accepteert de Amerikaanse grondwet.
  • De temperatuur op 12 juli 1845 lag rond de 14,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt regen . Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1845: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Florida wordt toegelaten als de 27ste staat van de VS.
    • 4 maart » James Knox Polk wordt beëdigd als 11e president van de Verenigde Staten
    • 2 april » Léon Foucault en Hippolyte Fizeau maken de eerste foto van de zon.
    • 17 juni » In 's-Hertogenbosch verschijnt het eerste nummer van het dagblad De Tijd, dat toen driemaal per week uitkwam.
    • 10 september » Opening Beurs van Zocher in Amsterdam door koning Willem II.
    • 29 december » Texas ratificeert de grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt daarmee toe als 28e staat van de Unie.
  • De temperatuur op 1 november 1863 lag rond de 7,0 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 30 april » Mexicaanse troepen vallen het Frans Vreemdelingenlegioen aan in Camarón. Thans feestdag van het Vreemdelingenlegioen.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jamart

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jamart.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jamart.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jamart (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Vera Jenniskens-Beulen, "Stamboom Beulen-Haldermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beulen-haldermans/I3491.php : benaderd 12 februari 2026), "Nicolaas Joseph Jamart (1787-1863)".