De temperatuur op 14 december 1944 lag tussen -0,8 °C en 3,7 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
5 juni » Tweede Wereldoorlog: Rome wordt bevrijd door de geallieerde troepen en geallieerde luchttroepen landen 's avonds laat in Normandië om strategische plaatsen te bezetten ter voorbereiding van de eigenlijke invasie in de vroege ochtend van de dag daarna.
25 augustus » Tweede Wereldoorlog: Parijs wordt bevrijd door de geallieerden.
7 oktober » de eerste raketaanval op België: om 22u sloeg een V-2-bom in op Brasschaat, een gemeente ten noordoosten van Antwerpen.
13 oktober » In Zwolle worden zeven mensen gefusilleerd voor verzetsdaden, later wordt het Monument op de schietbaan Berkum voor hen opgericht.
31 oktober » Oprichting van de MARVA, de Marine Vrouwen Afdeling.
18 november » Bombardement op de Maasbruggen: omstreeks 14.00 uur worden door de geallieerden 72 bommen van 1000 pond en 92 bommen van 500 pond afgeworpen.
Dag van overlijden 17 september 2010
De temperatuur op 17 september 2010 lag tussen 8,6 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (34%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
4 januari » De Burj Khalifa in Dubai, met 828 meter het hoogste gebouw ter wereld, wordt geopend.
28 maart » Laatste vlucht van een Fokker 50 en laatste vlucht van een propellervliegtuig bij de KLM.
28 april » De Nederlandse voetbalclub SC Veendam vraagt faillissement aan.
4 augustus » Roemenië heeft voldoende economische hervormingen doorgevoerd om in aanmerking te komen voor een nieuw deel van de noodleningen van het Internationaal Monetair Fonds en de Europese Unie.
12 augustus » Desi Bouterse wordt geïnaugureerd als president van Suriname.
26 oktober » De vulkaan Merapi op het Indonesische eiland Java barst uit. De vulkaan ligt zo'n 25 kilometer ten noorden van de stad Jogjakarta.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Sjouke Benthem, "Stamboom Benthem uit Zorgvlied (Diever)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benthem/I1463.php : benaderd 15 januari 2026), "Louise Henriette "Loes" van den Bos (1944-2010)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.