Stamboom Benoist » Maria Lodewina van der Peet

Persoonlijke gegevens Maria Lodewina van der Peet 


    Gezin van Maria Lodewina van der Peet

    Zij is getrouwd met Cornelis Smorenburg.

    Zij zijn getrouwd op 13 mei 1869 te Haarlemmermeer.


    Kind(eren):

    1. Martinus Smorenburg  1870-1870
    2. Maria Smorenburg  1874-????
    3. Martinus Smorenburg  1876-1877
    4. Martinus Smorenburg  1879-1879
    5. Martinus Smorenburg  1881-1972

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Lodewina van der Peet?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Maria Lodewina van der Peet

    Maria Lodewina van der Peet
    ????-

    1869

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 mei 1869 lag rond de 14,2 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.

    Over de familienaam Van der Peet


    De publicatie Stamboom Benoist is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Koen Benoist, "Stamboom Benoist", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benoist/I1058.php : benaderd 11 februari 2026), "Maria Lodewina van der Peet".