Zij is getrouwd met B(Boudewijn) II van Vlaanderen.
Zij zijn getrouwd XX-XX-884, zij was toen 12 jaar oud.
Kind(eren):
elftrude of elfrida
was een dochter van Alfred de Grote en van Aelhswyth van de Gaini.
De kroniekschrijver Asser schreef hoe zij en haar broer aan het koninklijk hof van Wessex werden opgevoed. ¥lfthryth leerde alles wat passend was voor mensen van hoge geboorte. Zij bestudeerde de Psalmen en Angelsaksische boeken en vooral de Angelsaksische liederen, waar haar vader erg van hield.
In 884 trad zij in het huwelijk met graaf Boudewijn II van Vlaanderen en werd de moeder van:
Arnulf I de Grote, graaf van Vlaanderen. (VOLGT Graven van Vlaanderen nr. 3)
Adalolf (of Adelulf, Aethelwulf) (ca. 895 13 november 933), graaf van Boulogne en van Thérouanne, lekenabt van Sint-Bertinus.
Ealswid
Ermentrude
Na de dood van haar vader in 899 erfde zij Chippenham en twee andere landgoederen in Wiltshire. In 912 gaf zij Lewisham met de daaraan verbonden plaatsen Greenwich en Woolwich(alle drie deze plaatsen liggen nu in Zuid-Londen) aan de Sint-Pietersabdij in Gent.
¥lfthryth was de over-overgrootmoeder van Mathilde van Vlaanderen , die getrouwd was met Willem de Veroveraar ,de eerste monarch van het Huis van Normandië. Dit betekent dat na de Normandische verovering van Engeland en de dood van Willem I alle vorsten van Engeland afstammelingen waren van het Huis van Wessex. ¥lfthryth was dus de linking pin die de vorsten uit het koninkrijk Wessex verbond met de Engelse koningen van na de Normandische verovering.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.