De temperatuur op 24 augustus 1921 lag tussen 7,8 °C en 23,2 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Deportivo Alavés.
9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
19 september » Mohammed Abdelkrim El Khattabi roept de Confederale Republiek van de Stammen van de Rif uit.
Dag van overlijden 15 augustus 2006
De temperatuur op 15 augustus 2006 lag tussen 13,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
26 februari » Wielrenner Floyd Landis wint de eerste editie van de Ronde van Californië.
20 mei » De Chinese Drieklovendam in de Jangtsekiang wordt 's werelds grootste waterkrachtcentrale en dam. De constructie begon in 1994.
28 juni » Israëlische troepen vallen de Gazastrook binnen.
30 juni » Jan Peter Balkenende biedt het ontslag aan van het kabinet-Balkenende II.
4 juli » De Spaceshuttle Discovery wordt na herhaaldelijk uitstel succesvol gelanceerd.
7 augustus » Ongeveer 20.000 mensen worden geëvacueerd op de Filipijnen omdat de vulkaan Mayon op uitbarsten staat.
Dag van begraven 21 augustus 2006
De temperatuur op 21 augustus 2006 lag tussen 12,9 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (23%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
21 april » De omroep Talpa zendt de laatste aflevering van Barend & Van Dorp uit.
7 mei » AFC Ajax wint de finale van de KNVB beker tegen PSV.
22 juli » Na twintig jaar beëindigt Dennis Bergkamp zijn carrière met een afscheidswedstrijd tussen Arsenal FC en AFC Ajax.
8 november » Windows Vista bereikt de release to manufacture status.
22 november » Tweede Kamerverkiezingen in Nederland.
23 december » De Chileense voetbalclub Colo-Colo wint de 25ste landstitel uit de clubgeschiedenis door Audax Italiano over twee duels te verslaan in de finale van de Primera División (Clausura).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I6948.php : benaderd 3 februari 2026), "H(Herman) Mulder (1921-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.