Stamboom Benerink » A.F.M(Anton) Jaspers Focks (1927-1992)

Persoonlijke gegevens A.F.M(Anton) Jaspers Focks 


Gezin van A.F.M(Anton) Jaspers Focks

Hij is getrouwd met H.M(Riet) Arkink.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 28 januari 1957 te Bornerbroek (Borne), hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over A.F.M(Anton) Jaspers Focks

antonius franciscus maria
roepnaam anton

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot A.F.M(Anton) Jaspers Focks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van A.F.M(Anton) Jaspers Focks

A.F.M(Anton) Jaspers Focks
1927-1992

1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 mei 1927 lag tussen 4,9 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,2 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
  • De temperatuur op 28 januari 1957 lag tussen 1,0 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
    • 6 maart » Ghana wordt onafhankelijk.
    • 14 maart » Jean van de Velde, Nederlands regisseur, scenarioschrijver en producer
    • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
    • 4 oktober » Lancering Spoetnik I; begin van de space race.
    • 13 oktober » De Amerikaanse actrice Jayne Mansfield verricht op Het Kasteel de aftrap van de voetbalwedstrijd tussen Sparta en DOS. De spelers van de Rotterdamse club zijn zo onder de indruk van de zwoele kus op de mond van aanvoerder Rinus Terlouw dat Sparta met 7-1 verliest.
  • De temperatuur op 6 december 1992 lag tussen 2,5 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,4 uur zonneschijn (80%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 29 april » Het Oekraïens voetbalelftal speelt de allereerste officiële interland uit de geschiedenis. In Oezjhorod verliest de ploeg met 3-1 van Hongarije, onder meer door twee treffers van Feyenoord-aanvaller József Kiprich.
    • 5 mei » Tien minuten voor aanvang van de bekerwedstrijd tussen SC Bastia en Olympique Marseille stort een tijdelijke tribune van het Stade Armand Cesari gedeeltelijk in. Daarbij komen 18 mensen om het leven en raken 2300 toeschouwers gewond.
    • 6 mei » In Togo breekt onrust uit na de moordaanslag op de oppositiepoliticus Gilchrist Olympio. Demonstranten stellen president Étienne Eyadéma verantwoordelijk voor de aanslag.
    • 30 mei » De reguliere treindienst tussen Maastricht en Aken wordt opgeheven.
    • 7 oktober » Abimael Guzmán, de leider van de Peruviaanse maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, wordt door een militaire rechtbank na een proces achter gesloten deuren veroordeeld tot levenslange celstraf wegens hoogverraad.
    • 20 december » De verboden protestantse paramilitaire groepering Ulster Volunteer Force schiet een katholieke man dood in zijn huis in Belfast. Volgens de groep was de man lid van het eveneens verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » Eddy Bruma, Surinaams politicus en schrijver († 2000)
  • 1926 » Chuck Arnold, Amerikaans autocoureur († 1997)
  • 1927 » Tob de Bordes, Nederlands acteur en voordrachtskunstenaar († 2012)
  • 1927 » Clint Walker, Amerikaans acteur († 2018)
  • 1928 » Agnès Varda, Frans filmregisseur († 2019)
  • 1928 » Gustav Leonhardt, Nederlands klavecinist, organist en dirigent († 2012)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Focks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Focks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Focks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Focks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Benerink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I6720.php : benaderd 15 februari 2026), "A.F.M(Anton) Jaspers Focks (1927-1992)".