De temperatuur op 2 mei 1932 lag tussen 9,2 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.
31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
Trouwdag 28 oktober 1958
De temperatuur op 28 oktober 1958 lag tussen 5,7 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
7 februari » De Nederlandse autofabriek Daf introduceert de personenauto met 'het pientere pookje'.
29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
14 augustus » KLM-vlucht 607-E van Amsterdam naar New York stort ten westen van Ierland in de Atlantische oceaan. Alle 99 inzittenden komen om.
28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
31 oktober » Definitief einde Gooische Stoomtram.
4 december » Benin wordt zelfstandig.
Dag van overlijden 6 november 2015
De temperatuur op 6 november 2015 lag tussen 13,9 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 3,2 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
7 januari » Het boek "Soumission" van Michel Houellebecq verschijnt. Het themanummer van de Charlie Hebdo was op deze dag gewijd aan deze schrijver.
20 april » De koning van de Zoeloes, Goodwill Zwelithini, roept op tot kalmte in Zuid-Afrika nadat zeven mensen het leven hebben verloren bij xenofobe rellen.
3 mei » FC Groningen wint voor het eerst in zijn bestaan de KNVB beker. In Rotterdam wordt het 0-2 tegen PEC Zwolle.
23 juni » Rwanda reageert woedend op de arrestatie in Londen van de spionagebaas van het land, Karenzi Karake. De vertrouweling van president Paul Kagame werd op verzoek van Spanje gearresteerd op verdenking van genocide, misdaden tegen de menselijkheid en terrorisme.
26 oktober » Een aardbeving in Badakhshan in Afghanistan kost 320 mensen het leven in dat land, in Pakistan, Tadzjikistan en China.
14 december » Première van de film Star Wars: The Force Awakens.
Dag van crematie 11 november 2015
De temperatuur op 11 november 2015 lag tussen 11,6 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
25 februari » De KRO-NCRV zendt de 100e aflevering uit van de Britse detective-serie Midsomer Murders.
3 mei » FC Groningen wint voor het eerst in zijn bestaan de KNVB beker. In Rotterdam wordt het 0-2 tegen PEC Zwolle.
31 mei » Laatste aflevering van het zondagavondprogramma Carlo & Irene: Life4You.
15 november » Station Arnhem Centraal wordt officieel heropend.
30 november » Roch Marc Kaboré wordt gekozen tot president van Burkina Faso. Hij behaalt volgens de kiescommissie 53,5 procent van de stemmen. Zijn naaste concurrent Zephirin Diabré komt niet verder dan een krappe 30 procent.
29 december » De Nederlandse drogisterijketen DA wordt failliet verklaard.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I6474.php : benaderd 25 februari 2026), "M(Marie) Masselink (1932-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.