14 januari » Première van de opera Tosca van Giacomo Puccini in Rome.
2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
1 augustus » SCH 282 Dina Elisabeth zinkt, 9 doden.
9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
12 december » US Steel wordt opgericht.
Dag van overlijden 16 juli 1971
De temperatuur op 16 juli 1971 lag tussen 9,3 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (49%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
15 januari » Officiële opening van evenementenhal Rotterdam Ahoy door prins Claus.
28 maart » Frans Verbeeck wint de zesde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
2 juni » Ajax wint de Europacup I door Panathinaikos in Londen met 2-0 te verslaan.
23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.
17 oktober » Zaligverklaring van Maximiliaan Kolbe (1894-1941), Pools priester en martelaar in Auschwitz, door Paus Paulus VI.
Dag van begraven 21 juli 1971
De temperatuur op 21 juli 1971 lag tussen 10,3 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I5893.php : benaderd 4 februari 2026), "M.J.H(Margaretha) Ninteman (1900-1971)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.