Stamboom Benerink » A.M(Lies) Lansink (1924-2014)

Persoonlijke gegevens A.M(Lies) Lansink 


Gezin van A.M(Lies) Lansink

Zij is getrouwd met J.A(Johan) olde Hanter.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1954, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)


Notities over A.M(Lies) Lansink

aleida maria
roepnaam lies

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot A.M(Lies) Lansink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk A.M(Lies) Lansink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap A.M(Lies) Lansink



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1924 lag tussen 4,0 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 7,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 12 oktober » In de Zwitserse stad Aarau wordt Stadion Brügglifeld officieel in gebruik genomen.
    • 2 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 0-0 gelijk te spelen tegen naaste belager Argentinië.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 20 mei 1954 lag tussen 6,7 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (19%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
    • 1 maart » De Verenigde Staten brengen de waterstofbom Castle Bravo tot ontploffing tijdens een kernproef.
    • 7 mei » Einde van de Slag bij Điện Biên Phủ.
    • 27 juni » In Obninsk, Rusland, wordt de eerste energieproducerende kerncentrale opgestart.
    • 16 augustus » In een kloof bij Farahzad, Iran komen minstens 2000 Islamitische pelgrims om na heftige regenval en de vloedgolf die daardoor ontstaat.
    • 11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
  • De temperatuur op 22 juni 2014 lag tussen 8,8 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 16 april » Oprichting van de Amerikaanse voetbalclub Atlanta United FC.
    • 15 juli » Het Roemeense Openbaar Ministerie gaat in hoger beroep tegen de laatste vonnissen van de rechtbank in de zaak rond de schilderijenroof uit de Rotterdamse Kunsthal.
    • 12 augustus » Paus Franciscus verheft de Heilige Calixtuskerk in Groenlo tot basilica minor.
    • 31 augustus » Bij wedstrijden in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het ruim drie jaar oude wereldrecord kogelslingeren (79,42 meter) van haar Duitse collega Betty Heidler aan tot 79,58 meter.
    • 28 september » De Keniaan Dennis Kimetto wint de marathon van Berlijn in een nieuwe wereldrecordtijd: 2u02'57". Voor het eerst loopt een atleet de marathon in een tijd onder de twee uur en drie minuten.
    • 4 oktober » Het team van het populaire Britse autoprogramma Top Gear wordt door een boze, stenengooiende menigte uit Argentinië verdreven. De Argentijnen zijn ontzet over een provocerende verwijzing die de programmamakers zouden hebben gemaakt naar de Falkland-oorlog tussen Argentinië en het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 26 juni 2014 lag tussen 10,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 10 mei » Het Zuid-Afrikaanse leger maakt een einde aan gewelddadige protesten in een wijk in Johannesburg.
    • 10 mei » Oostenrijk wint het 59e Eurovisiesongfestival met Conchita Wurst en het lied Rise Like a Phoenix. Nederland wordt tweede met het lied Calm after the storm van de The Common Linnets, de hoogst behaalde uitslag sinds 1975.
    • 13 juni » Nederland verslaat Spanje met 1-5 in de groepsfase op het WK voetbal.
    • 17 juli » Vlucht MH17 van Malaysia Airlines, onderweg van Schiphol naar Kuala Lumpur, stort neer nabij de Oekraïense stad Donetsk. Hierbij komen alle 298 inzittenden om, waaronder 196 Nederlanders en 4 Belgen.
    • 30 augustus » Het leger in Lesotho ontwapent twee politiebureaus "in een poging het land veilig te houden" na eerdere berichten over een staatsgreep.
    • 31 oktober » Blaise Compaoré stapt op als president van Burkina Faso.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lansink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lansink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lansink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lansink (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Benerink is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I4405.php : benaderd 20 februari 2026), "A.M(Lies) Lansink (1924-2014)".