Stamboom Benerink » A.L(Antoon) Engbers (1915-2003)

Persoonlijke gegevens A.L(Antoon) Engbers 


Gezin van A.L(Antoon) Engbers

Hij is getrouwd met M(Marie) Kortman.

Zij zijn getrouwd.


Notities over A.L(Antoon) Engbers

antonius lambertus
geboorteakte losser 1915/333

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot A.L(Antoon) Engbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk A.L(Antoon) Engbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van A.L(Antoon) Engbers

A.L(Antoon) Engbers
1915-2003



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap A.L(Antoon) Engbers



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 november 1915 lag tussen 3,8 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 1 augustus » De spoorlijn Uithoorn - Alphen aan den Rijn wordt geopend.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 9 september » Een Duitse zeppelin bombardeert Londen.
    • De temperatuur op 6 juni 2003 lag tussen 7,9 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Zwemmer Pieter van den Hoogenband scherpt in Berlijn zijn eigen Europese record op de 200 meter vrije slag kortebaan (25 meter) aan tot 1.42,45.
      • 2 juli » Vancouver krijgt de Olympische Winterspelen 2010 toegewezen.
      • 31 augustus » Radio Veronica keert terug als onderdeel van Sky Radio Ltd..
      • 14 september » De bevolking van Estland spreekt zich uit voor toetreding tot de EU.
      • 7 oktober » Paus Johannes Paulus II bezoekt het Heiligdom van Onze-Lieve-Vrouw van de Rozenkrans in Pompeï.
      • 12 december » Staatssecretaris Medy van der Laan (Cultuur) en de Surinaamse minister van Onderwijs Walter Sandriman tekenen te Brussel een associatieovereenkomst waardoor Suriname deel gaat uitmaken van de Nederlandse Taalunie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1911 » Kick Smit, Nederlands voetballer († 1974)
    • 1912 » Alfredo Stroessner, Paraguayaans president, dictator en militair († 2006)
    • 1912 » Gus Winckel, Nederlands militair († 2013)
    • 1915 » André Dequae, Vlaams politicus († 2006)
    • 1917 » Wladimir de Vries, Nederlands beeldhouwer († 2001)
    • 1917 » Conor Cruise O'Brien, Iers politicus en journalist († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Engbers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Engbers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Engbers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Engbers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Benerink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Benerink , "Stamboom Benerink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-benerink/I15435.php : benaderd 2 februari 2026), "A.L(Antoon) Engbers (1915-2003)".