Stamboom Bellwinkel » Cornelia Maria (Nel) Vink (1916-1985)

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria (Nel) Vink 


Gezin van Cornelia Maria (Nel) Vink

Zij is getrouwd met Gerardus (Gerrit) Zwetsloot.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1944 te Voorhout, Zuid-Holland, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Joost Zwetsloot  1951-2012

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria (Nel) Vink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Maria (Nel) Vink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Cornelia Maria (Nel) Vink

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Maria (Nel) Vink


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Grafstenen

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 april 1916 lag tussen 3,5 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 24 april » Easter Rising in Ierland.
      • 18 mei » Begin regeerperiode Vietnamese keizer Khải Định.
      • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
      • 14 juli » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Ferroviarios de Chile.
      • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
      • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • De temperatuur op 1 mei 1944 lag tussen 5,9 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
      • 13 juli » In Sneek begint de Sneker Bloednacht waarin vier inwoners van Sneek werden geliquideerd als vergelding voor de moord op Gaele van der Kooij, een lid van de Nationalsozialistisches Kraftfahrkorps.
      • 23 augustus » Oblast Pskov wordt gesticht als afsplitsing van oblast Leningrad.
      • 5 september » Dolle Dinsdag: Nederland wacht tevergeefs op de bevrijders.
      • 7 oktober » de eerste raketaanval op België: om 22u sloeg een V-2-bom in op Brasschaat, een gemeente ten noordoosten van Antwerpen.
      • 27 oktober » Bevrijding van Tilburg.
    • De temperatuur op 17 maart 1985 lag tussen -1,4 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De musical Annie wordt voor de 2377e en laatste keer opgevoerd op Broadway.
      • 4 april » In de Efteling wordt de attractie Swiss Bob geopend.
      • 11 mei » Bij een voetbalwedstrijd tussen Bradford City en Lincoln City vinden 56 mensen de dood door brand op de tribunes.
      • 25 mei » Paus Johannes Paulus II creëert 28 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Ad Simonis en de Belgische curieprelaat Jean Jérôme Hamer.
      • 21 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vijfde en laatste keer de Ronde van Frankrijk.
      • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.

    Over de familienaam Vink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vink (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Bellwinkel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Bellwinkel, "Stamboom Bellwinkel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bellwinkel/I6281.php : benaderd 11 maart 2026), "Cornelia Maria (Nel) Vink (1916-1985)".