Stamboom Bellekom » Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom (1933-2017)

Persoonlijke gegevens Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom 


Gezin van Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom

Zij is getrouwd met Jeroen Cornelis Smit.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Adriana Ludewina Bellekom


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1933 lag tussen 4,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.
      • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
      • 18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 6 januari 2017 lag tussen -6,5 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -3,0 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 1 juli » Annemiek van Vleuten wint de tweede etappe van de Giro Rosa.
      • 1 juli » De Ronde van Frankrijk is gestart in de Duitse stad Düsseldorf. Geraint Thomas wint de eerste etappe en favoriet Alejandro Valverde valt al uit door een valpartij op het natte wegdek.
      • 3 juli » In Rotterdam krijgt de coalitie van Leefbaar Rotterdam, D66 en CDA tot de raadsverkiezingen van 21 maart 2018 gedoogsteun van de ChristenUnie-SGP. Dankzij die ene zetel heeft de coalitie haar nipte meerderheid weer terug.
      • 2 augustus » Mircea Lucescu volgt Fatih Terim als bondscoach van het Turks voetbalelftal.
      • 15 augustus » Air Berlin vraagt het faillissement aan.
      • 17 september » De Belgische tennissers bereiken voor de derde keer in de geschiedenis de finale van de strijd om de Davis Cup door in Brussel met 3-2 te winnen van Australië. Het beslissende punt komt op naam van Steve Darcis, die wint van Jordan Thompson (6-4, 7-5 en 6-2).
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1931 » Jack Le Goff, Frans ruiter († 2009)
    • 1932 » József Antall, Hongaars intellectueel en politicus († 1993)
    • 1934 » Kurokawa Kisho, Japanse architect († 2007)
    • 1935 » Hans Galjaard, Nederlands schrijver en programmamaker
    • 1935 » Ted de Braak, Nederlands televisiepresentator en cabaretier
    • 1936 » Klaus Löwitsch, Duits acteur († 2002)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bellekom

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bellekom.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bellekom.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bellekom (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Petra Beukers-Bellekom, "Stamboom Bellekom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-bellekom/I688.php : benaderd 28 januari 2026), "Alida Adriana Ludewina "Aad" Bellekom (1933-2017)".