Stamboom Beljaards » Janus van den Berg (1938-2017)

Persoonlijke gegevens Janus van den Berg 

  • Hij is geboren in het jaar 1938.
  • Hij is overleden op 5 februari 2017 in Den Haag, hij was toen 79 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 februari 2023.

Gezin van Janus van den Berg

Hij is getrouwd met Annie Beljaards.

Zij zijn getrouwd op 26 juni 1963 te Den Haag, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Janus van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Janus van den Berg

Janus van den Berg
1938-2017

1963

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1963 lag tussen 10,4 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
    • 16 februari » Het warenhuis C&A op het Damrak in Amsterdam brandt volledig uit.
    • 24 juni » Demonstratie van de eerste videorecorder, in de studio's van de BBC.
    • 8 augustus » De grote treinroof in Engeland. Buit: meer dan 2 miljoen pond.
    • 23 oktober » Wielervereniging De Windmolens uit Geffen wordt opgericht.
    • 31 december » De Centraal-Afrikaanse Federatie valt uiteen in Malawi, Rhodesië en Zambia.
  • De temperatuur op 5 februari 2017 lag tussen -1,1 °C en 7,7 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,1 uur zonneschijn (44%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de nacht van 31 december 2016 op 1 januari 2017 wordt er een terroristische aanslag gepleegd op nachtclub Reina in Istanboel. Hierbij komen 39 mensen om en raken er 69 gewond.
    • 8 januari » Sven Kramer is voor de negende keer Europees Kampioen allround schaatsen geworden. Jan Blokhuijsen pakt in Thialf het zilver. Bart Swings verovert het brons.
    • 1 juni » De Amerikaanse president Donald Trump trekt de Verenigde Staten terug uit het klimaatakkoord van Parijs.
    • 5 juni » Montenegro wordt lid van de NAVO.
    • 8 oktober » Het Duits voetbalelftal wint ook de tiende en laatste WK-kwalificatiewedstrijd, ditmaal van Azerbeidzjan, en is met 43 goals het meest trefzekere Europese land ooit in een kwalificatiereeks. Spanje (42 doelpunten in aanloop naar het EK van 2000) raakt het record kwijt.
    • 10 december » Voetbaltrainers Peter Bosz bij Borussia Dortmund en Albert Stuivenberg bij Racing Genk zijn ontslagen bij hun club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
E. Hillebregt - Zuiderwijk, "Stamboom Beljaards", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beljaards/I782.php : benaderd 4 maart 2026), "Janus van den Berg (1938-2017)".