Stamboom Beimans » Adam de Vos

Persoonlijke gegevens Adam de Vos 


    Gezin van Adam de Vos

    Hij is getrouwd met Adrianna Biemans.

    Zij zijn getrouwd

    Het is niet zker dat de ouders zijn Johannes Biemans en Elisabeth Sack

    Kind(eren):

    1. Peter de Vos  1839-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adam de Vos?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Adam de Vos

    Adam de Vos
    ????-


    Peter de Vos
    1839-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De Vos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Vos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Vos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Vos (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beimans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rick Beimans, "Stamboom Beimans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beimans/R1005172237.php : benaderd 14 januari 2026), "Adam de Vos".