Stamboom Beijer » Aaltien Dieters (1845-????)

Persoonlijke gegevens Aaltien Dieters 


Gezin van Aaltien Dieters

Zij is getrouwd met Jan Beijer.

Zij zijn getrouwd op 12 mei 1869 te Assen, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Geesje Beijer  1869-????
  2. Hendrikus Beijer  1871-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltien Dieters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltien Dieters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltien Dieters

Aaltien Dieters
1845-????

1869

Jan Beijer
1842-1899

Geesje Beijer
1869-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Assen, huwelijksaktenr. 31

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 mei 1869 lag rond de 14,1 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.

Over de familienaam Dieters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dieters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dieters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dieters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beijer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan Beijer, "Stamboom Beijer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beijer/I143.php : benaderd 8 januari 2026), "Aaltien Dieters (1845-????)".