Stamboom Beeson/Lemmer » Meshack S TURNER (± 1725-1794)

Persoonlijke gegevens Meshack S TURNER 

Bron 1Bron 2
  • Hij is geboren rond 1725 in Caroline County, Virginia.
  • Hij is overleden op 28 januari 1794 in Wilkes County, Georgia.

Gezin van Meshack S TURNER

Hij is getrouwd met Rebecca Robinson.

Zij zijn getrouwd op 6 februari 1760 te Halifax, Virginia, United States.Bron 2


Kind(eren):

  1. John H Turner  1762-1825
  2. James Turner  1765-????
  3. Rebecca Turner  1766-1824
  4. Meshack Turner  1768-1810 
  5. Susannah Turner  1778-????
  6. Polley Turner  1780-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Meshack S TURNER?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Meshack S TURNER

Meshack S TURNER
± 1725-1794

1760

Rebecca Robinson
± 1730-1797

John H Turner
1762-1825
James Turner
1765-????
Polley Turner
1780-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Virginia, Marriage Records, 1700-1850, Ancestry.com / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 januari 1794 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken sneeuw. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1794: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Frankrijk schaft de slavernij af. Tijdelijk, zoals later blijkt.
    • 28 juli » Maximilien de Robespierre wordt geëxecuteerd, waarmee een eind komt aan de Terreur in Frankrijk.
    • 19 oktober » De Slag bij Puiflijk wordt gevoerd tijdens de Eerste Coalitieoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam TURNER

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TURNER.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TURNER.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TURNER (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beeson/Lemmer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jodie Beeson, "Stamboom Beeson/Lemmer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beeson-lemmer/P703.php : benaderd 23 januari 2026), "Meshack S TURNER (± 1725-1794)".