Stamboom Beening » Henderkien van Bergen (1910-)

Persoonlijke gegevens Henderkien van Bergen 


Gezin van Henderkien van Bergen

Zij is getrouwd met Luitje Jan Folkerts.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1934 te Groningen, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderkien van Bergen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderkien van Bergen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderkien van Bergen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1910 lag tussen 1,5 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 11,4 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
  • De temperatuur op 7 september 1934 lag tussen 10,3 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Bisschopswijding van de Nederlander Willem Cobben, apostolisch vicaris van Finland.
    • 1 mei » Pernis en Hoogvliet gaan op in de gemeente Rotterdam.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
    • 19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
    • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bergen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bergen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bergen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bergen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Beening is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alberdina Beening, "Stamboom Beening", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beening/I12671.php : benaderd 6 februari 2026), "Henderkien van Bergen (1910-)".