Hij is getrouwd met Gesina von Rehden,.
Zij zijn getrouwd op 1 mei 1763 te Groningen, Martinikerk, Pastor Blau, hij was toen 26 jaar oud.
Kind(eren):
Koopt op 03-12-1778 het buiten "Sorgwijk" in Goorrecht onder Noorddijk van S.T. Sichterman, weduwe van Kol. R.T. van Iddekinge.
Koopt in 1790 graven 655 en 656 en in 1791 daarbij graf 660 als familiegrafkelder onder het Hoge Koor van de Aa-Kerk te Groningen en wordt als eerste daarin begraven op 23 juni 1808.
Hetnavolgende overgenomen van www.dbnl.org
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SWINDEREN (Abraham Quevellerius van), jur. utr. doctor, geb. te Groningen 24 Dec. 1736, overl. op huize Zorgwijk onder Noorddijk 18 Juni 1808, zoon van Wicher (dl. IX, kol. 1092) en van Anna Maria Trip. Hij studeerde te Groningen en promoveerde aldaar tot doctor in de beide rechten 13 Juni 1759, op dissertatie: De ignorantia juris et facti; 23 Febr. 1780 raad en hoofdman van de hooge justitiekamer van Groningen, later president van het departementaal gerechtshof aldaar. Zijn levensschets komt voor in Gratama's Regtsgeleerd Magazijn I, st. 2, 94 (Gron. 1809).
Hij huwde te Groningen 1 Mei 1763 met Gezina barones van Rehden, geb. te Emden 3 April 1742, overl. te Groningen 6 Dec. 1815, dochter van baron Oncko v. R. heer van Böllinghausen en Eysvelde, en van Gerhardina Christina Wilhelmina Wiarda. Uit dit huwelijk sproten drie zoons.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Abraham Quevellerius van Swinderen, | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
1763 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gesina von Rehden, | ||||||||||||||||||||||||||||||||||