Stamboom Beekink » Gerard van Kouwenhoven (1903-)

Persoonlijke gegevens Gerard van Kouwenhoven 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Gerard van Kouwenhoven

(1) Hij is getrouwd met Willemina Bruin.Bron 3

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1925 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 29 maart 1932 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.


(2) Hij is getrouwd met Maria Burger.

Zij zijn getrouwd op 7 september 1932 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard van Kouwenhoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerard van Kouwenhoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerard van Kouwenhoven


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BS Huwelijk Gerard v Kouwenhoven en Maria Burger, BSH0000476
    2. BS Geboorte Gerard van Kouwenhoven, BSG000377
    3. BS Huwelijk Gerard v Kouwenhoven x Willemina Bruin, BSH000074

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 september 1903 lag tussen 9,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 17 december » Orville Wright maakt de eerste gemotoriseerde vlucht ter wereld, met de Wright Flyer (of mogelijk de Flyer I) te Kitty Hawk.
    • De temperatuur op 7 september 1932 lag tussen 10,5 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 6,0 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
      • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
      • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Kouwenhoven


    De publicatie Stamboom Beekink is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim Beekink, "Stamboom Beekink", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekink/I377.php : benaderd 13 januari 2026), "Gerard van Kouwenhoven (1903-)".