Stamboom Beekelaar » Wubbigje "Wubbigje" Kleine (1920-2002)

Persoonlijke gegevens Wubbigje "Wubbigje" Kleine 

  • Roepnaam is Wubbigje.
  • Zij is geboren op 5 augustus 1920 in Zuidwolde, Drenthe, Nederland.
  • Beroep: Huisvrouw.
  • Zij is overleden op 20 februari 2002, zij was toen 81 jaar oud.
  • Een kind van Gerrit Kleine en Jentje Moes
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 augustus 2007.

Gezin van Wubbigje "Wubbigje" Kleine

Zij is getrouwd met Jan Smilde.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1943 te Zuidwolde, Drenthe, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Tijdbalk Wubbigje "Wubbigje" Kleine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wubbigje Kleine

Wolter Kleine
1851-1940
Gerrit Kleine
1889-1968
Jentje Moes
1893-1927

Wubbigje Kleine
1920-2002

1943

Jan Smilde
1912-1986


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 augustus 1920 lag tussen 10,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Duitsland ontruimt het Hultschiner landje
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 20 juli » Voetbalclub sc Heerenveen wordt opgericht.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Palestino.
      • 2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
    • De temperatuur op 16 april 1943 lag tussen 8,0 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
      • 20 februari » Mexico - De vulkaan Paricutín ontstaat.
      • 19 april » De joodse Opstand in het getto van Warschau begint.
      • 20 juni » De Duitsers voeren bij een razzia in Amsterdam 5500 joden weg naar Westerbork.
      • 10 september » Duitse troepen bezetten Rome.
      • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
    • De temperatuur op 20 februari 2002 lag tussen 2,4 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 15,2 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
      • 19 februari » NASA's Mars Odyssey begint met het in kaart brengen van de bodem van Mars met een warmtestraling metend systeem.
      • 27 februari » In de Indiase stad Godhra komen 59 hindoeïstische pelgrims om bij een treinbrand veroorzaakt door een woedende menigte moslims.
      • 11 april » In Djerba, Tunesië laten moslimextremisten een tankauto met propaangas ontploffen bij een synagoge: 21 doden.
      • 19 juni » Steve Fossett begint zijn soloballonvlucht rond de wereld.
      • 27 september » Oost-Timor wordt lid van de Verenigde Naties.
      • 30 november » De overblijfselen van Alexandre Dumas père worden naar het Panthéon overgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Kermit Love, Amerikaans kostuumontwerper, poppenspeler en -ontwerper († 2008)
    • 1916 » Pierre Wijnnobel, Nederlands componist, tekstdichter en musicus († 2010)
    • 1917 » Charles Onyeama, Nigeriaans rechter († 1999)
    • 1917 » Robert Lang, Zwitsers wielrenner († 1997)
    • 1919 » Mary Servaes, Nederlands zangeres († 1998)
    • 1923 » Devan Nair, Singaporees politicus († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kleine

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleine.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleine.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleine (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beekelaar is opgesteld door H. Beekelaar (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Beekelaar, "Stamboom Beekelaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekelaar/I2472.php : benaderd 23 januari 2026), "Wubbigje "Wubbigje" Kleine (1920-2002)".