Stamboom Beekelaar » Herman "Herman" Kleine (1884-1965)

Persoonlijke gegevens Herman "Herman" Kleine 

  • Roepnaam is Herman.
  • Hij is geboren op 1 mei 1884 in Rheden.
  • Beroep: Schippersknecht en Schipper.
  • Geloof: Ned. Herv..
  • Hij is overleden in het jaar 1965 in Rotterdam, hij was toen 80 jaar oud.
  • Een kind van Jan Kleine en Hermina Lubberink
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 januari 2007.

Gezin van Herman "Herman" Kleine

Hij is getrouwd met Catharina Salomons.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1906 te Zutphen, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. ? Kleine  ± 1908-± 1910
  2. Maike Kleine  1911-1990


Tijdbalk Herman "Herman" Kleine

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Herman Kleine

Jan Kleine
1819-1895
Jan Kleine
1851-1923

Herman Kleine
1884-1965

1906
? Kleine
± 1908-± 1910
Maike Kleine
1911-1990

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1884 lag rond de 14,4 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 47%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 9 mei 1906 lag tussen 9,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 11,7 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
      • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
      • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
      • 31 mei » Koning Alfons XIII van Spanje trouwt met Victoria Eugénie van Battenberg, kleindochter van Victoria van het Verenigd Koninkrijk. Tijdens een rijtoer door Madrid wordt een bomaanslag gepleegd, waarbij doden vallen in het gevolg van het bruidspaar.
      • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
      • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kleine

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleine.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleine.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleine (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beekelaar is opgesteld door H. Beekelaar (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Beekelaar, "Stamboom Beekelaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekelaar/I2312.php : benaderd 12 maart 2026), "Herman "Herman" Kleine (1884-1965)".