Stamboom Beekelaar » Pieter Cornelis "Piet" Puper (1940-2006)

Persoonlijke gegevens Pieter Cornelis "Piet" Puper 


Gezin van Pieter Cornelis "Piet" Puper

(1) Hij had een relatie met (Niet openbaar).

Het echtpaar is gescheiden 11 september 1981 te Westellingwerf.


(2) Hij heeft/had een relatie met (Niet openbaar).

De relatie startte


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Tijdbalk Pieter Cornelis "Piet" Puper

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Cornelis Puper

Albert Puper
1905-1986

Pieter Cornelis Puper
1940-2006

(1) 
(Niet openbaar)
(2) 
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 juli 1940 lag tussen 13,0 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 13 mei » Laatste kabinetsvergadering in Nederland voor het vertrek van de regering naar Engeland, in het Fort aan den Hoek van Holland.
      • 24 mei » Igor Sikorsky voert de eerste succesvolle vlucht uit met een helikopter met 1 rotor.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 29 mei » Seyss-Inquart aanvaardt het ambt van rijkscommissaris in Nederland.
      • 15 september » De Duitse Luftwaffe lanceert een grootscheepse aanval op Londen: 60 vliegtuigen gaan verloren. Feitelijke einde van de Slag om Engeland.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
    • De temperatuur op 12 augustus 2006 lag tussen 11,1 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 mei » Oprichting van de Canadese voetbalclub Toronto FC.
      • 1 augustus » Fidel Castro draagt tijdelijk zijn macht over Cuba over aan broer Raúl.
      • 13 augustus » Bram Som wint goud bij de Europese kampioenschappen atletiek op de 800 meter.
      • 1 december » Op basisschool De Klimop in Hoogerheide wordt Jesse Dingemans (8) vermoord.
      • 23 december » De Chileense voetbalclub Colo-Colo wint de 25ste landstitel uit de clubgeschiedenis door Audax Italiano over twee duels te verslaan in de finale van de Primera División (Clausura).
      • 28 december » De Unie van Islamitische Rechtbanken wordt door troepen van het Somalische regeringsleger en het leger van Ethiopië uit de Somalische hoofdstad Mogadishu verjaagd.
    • De temperatuur op 17 augustus 2006 lag tussen 13,8 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 18,7 °C. Er was 2,0 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Verheffing van de rooms-katholieke Missio sui juris Kirgizië tot Apostolische administratie Kirgizië.
      • 2 mei » De IUCN voegt de ijsbeer, bewoner van het noordpoolgebied, toe aan de lijst van bedreigde diersoorten.
      • 1 juni » Recordinternational Claudio Suárez speelt tegen Nederland zijn 178ste en laatste interland voor het Mexicaans voetbalelftal.
      • 4 juni » Nederland wordt kampioen bij het EK Voetbal onder de 21.
      • 3 september » Madonna geeft het eerste van twee omstreden concerten in de Amsterdam ArenA, in het kader van haar Confessions Tour. Tijdens het nummer Live to Tell hangt ze aan een kruis, terwijl ze een doornenkroon draagt.
      • 8 november » Windows Vista bereikt de release to manufacture status.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2005 » Francy Boland (75), Belgisch jazzpianist, componist en arrangeur
    • 2005 » Kees Mok (80), Nederlands taalkundige
    • 2005 » Lakshman Kadirgamar (73), Sri Lankaans politicus
    • 2006 » Guido Depraetere (59), Belgisch cartoonist, televisiepresentator en -producent
    • 2007 » Merv Griffin (82), Amerikaans zanger, televisiepresentator en -producent
    • 2007 » Ralph Alpher (86), Amerikaans natuurkundige en kosmoloog

    Over de familienaam Puper

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Puper.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Puper.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Puper (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Beekelaar is opgesteld door H. Beekelaar (contact is niet mogelijk).
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H. Beekelaar, "Stamboom Beekelaar", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-beekelaar/I1345.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter Cornelis "Piet" Puper (1940-2006)".