Stamboom Baudrie » Margeretha Eerenberg (1886-1952)

Persoonlijke gegevens Margeretha Eerenberg 

  • Zij is geboren op 17 juni 1886 in Hilversum, Nederland.Bron 1
    Akte van Geboorte Margertha Eerenberg.Hilversum 1886.

    Heden den achtienden juni van het jaar achtienhonderd zes en tachtig, is voor ons ondergetekende,
    Ambtenaar van den Burgerlijken stand der gemeente Hilversum
    Is verschenen Johannes EERENBERG van beroep Wever, oud 26 jaren woonende
    alhier welke ons heeft verklaard dat alhier op den 17 juni laatst leden des namiddags ten vijf
    uren jongstleden, in het huis staande aan den sloneningsstraat nr 7 is geboren een kind van het vrouwelijk
    geslacht, uit zijne echtgenote Willempje Lammerts, woonende alhier in bovenvermeld huis,
    welk kind zal genaamd worden MARGARETHA. Zijnde deze inschrijving gedaan op
    aangifte van den vader. Van welke verklaring wij deze akte hebben opgemaakt in tegenwoordigheid
    van Cornelis EERENBERG, van beroep wever, oud zes en vijftig jaren, woonende alhier en van Gerrit
    EERENBERG van beroep wever, oud dertig jaren wonende alhier en is deze akte na voorlezing door
    ons den comparant en de beide getuigen ondertekend. J.EERENBERG C.EERENBERG G.
    EERENBERG de vader de grootvader de oom,
  • Registratie van geboorte.Bron 1
  • Beroep: sans profession.
  • Zij is overleden op 24 januari 1952 in Hilversum, Nederland, zij was toen 65 jaar oud.
  • Een kind van Johannes Eerenberg en Willempje Lammerts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 11 maart 2021.

Gezin van Margeretha Eerenberg

Zij is getrouwd met Oscar Théophile Baudrie.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1920 te Hilversum, Nederland, zij was toen 33 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Engelina Baudrie  1917-1995 
  2. Johannes Baudrie  1921-2005 
  3. (Niet openbaar)
  4. Nana Baudrie  1926-2019 
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margeretha Eerenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margeretha Eerenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margeretha Eerenberg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte nr 237
  2. Trouw akte nr. 20 van 31 januari 1920.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juni 1886 lag rond de 11,8 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 1 september » Instelling van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Brits-Indië met vijf aartsbisdommen en veertien bisdommen.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
  • De temperatuur op 30 januari 1920 lag tussen 2,8 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 5,6 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
    • 13 mei » De nationale voetbalteams van Italië en Nederland spelen voor het eerst in de geschiedenis tegen elkaar. Het vriendschappelijke duel in Genua eindigt in een 1-1 gelijkspel door treffers van Dé Kessler (0-1) en Enrico Sardi (1-1).
    • 13 mei » Heiligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica
    • 17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 4 oktober » Oprichting van de Tunesische sportvereniging Club Africain.
  • De temperatuur op 24 januari 1952 lag tussen -2,2 °C en 0,2 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Fulgencio Batista leidt een geslaagde staatsgreep in Cuba.
    • 21 september » Eerste officiële interland van de nationale voetbalploeg van de Duitse Democratische Republiek.
    • 23 september » Richard Nixon houdt zijn "Checkers"-toespraak (genoemd naar zijn cockerspaniël Checkers)
    • 4 oktober » In Brussel wordt de Noord-Zuidverbinding ingehuldigd.
    • 20 oktober » De Britten roepen in Kenia noodtoestand uit. De Mau Mau-opstand begint.
    • 4 december » Door een combinatie van rook (smoke) en mist (fog) vallen in Londen veel doden. Het woord smog, een samentrekking van smoke en fog is geboren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eerenberg


De publicatie Stamboom Baudrie is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johannes Baudrie, "Stamboom Baudrie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie/I69314.php : benaderd 8 januari 2026), "Margeretha Eerenberg (1886-1952)".