Stamboom Baudrie » Abraham De Laubier De la Pagerie

Persoonlijke gegevens Abraham De Laubier De la Pagerie 


Gezin van Abraham De Laubier De la Pagerie

Hij is getrouwd met Jeanne Russet.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen te Vouillé, 79230, France.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1633 te Gascougnolles, 79230, France.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham De Laubier De la Pagerie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Abraham De Laubier De la Pagerie

Abraham De Laubier De la Pagerie

1633

Jeanne Russet
1609-1681


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. CM

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Laubier De la Pagerie


De publicatie Stamboom Baudrie is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johannes Baudrie, "Stamboom Baudrie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie/I63755.php : benaderd 16 maart 2026), "Abraham De Laubier De la Pagerie".