Stamboom Baudrie » Marguerite Louise Baudrie (1914-2009)

Persoonlijke gegevens Marguerite Louise Baudrie 


Gezin van Marguerite Louise Baudrie

Zij is getrouwd met Georges Alfred Henri Brillant.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1935 te Hem, 59510, Nord, FRANCE, zij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Notities over Marguerite Louise Baudrie

Magasinière

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marguerite Louise Baudrie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marguerite Louise Baudrie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Marguerite Louise Baudrie

Voorouders (en nakomelingen) van Marguerite Louise Baudrie

Ivon Baudrie
1852-????

Marguerite Louise Baudrie
1914-2009

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte nr 34 vue 57 / 77. D 1933 / 1936.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1914 lag tussen 7,7 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 28 juni » Aartshertog Frans Ferdinand van Oostenrijk wordt doodgeschoten in Sarajevo door Gavrilo Princip. Deze gebeurtenis vormt de aanleiding tot de Eerste Wereldoorlog.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 9 oktober » In België valt Antwerpen in Duitse handen.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
  • De temperatuur op 14 september 1935 lag tussen 10,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (37%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 31 oktober » Afschaffing van de vlag van Pruisen door de nazi's
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 7 mei 2009 lag tussen 8,5 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 5,1 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 2 april » De regeringsleiders van de G20-landen komen bijeen voor de G20-top in Londen.
    • 19 april » Voetbalclub AZ wordt voor de tweede keer in de clubhistorie kampioen van de Nederlandse Eredivisie.
    • 22 juli » In Cardiff, Wales wordt het Cardiff City Stadium officieel in gebruik genomen.
    • 9 augustus » Volgens de Venezolaanse president Hugo Chávez zijn Colombiaanse troepen de grensrivier Orinoco overgestoken en Venezuela binnengevallen.
    • 22 augustus » Bij de WK atletiek in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het wereldrecord kogelslingeren (77,80 meter) van haar Russische collega Tatjana Lysenko aan tot 77,96 meter.
    • 1 december » Het Verdrag van Lissabon treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Baudrie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baudrie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baudrie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baudrie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Baudrie is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johannes Baudrie, "Stamboom Baudrie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie/I142203.php : benaderd 7 maart 2026), "Marguerite Louise Baudrie (1914-2009)".