Stamboom Baudrie » Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap (1881-????)

Persoonlijke gegevens Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap 


Gezin van Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap

Zij is getrouwd met Arend Cornelis Beekhuis.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1907 te Apeldoorn, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap

Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap
1881-????

1907

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Akte 197 inventaris nr: 7928 Huwelijksakte

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 september 1907 lag tussen 9,7 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
    • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.

Over de familienaam Van Riet Paap


De publicatie Stamboom Baudrie is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Johannes Baudrie, "Stamboom Baudrie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-baudrie/I113288.php : benaderd 14 januari 2026), "Anthonia Wilhelmina Van Riet Paap (1881-????)".