Stamboom Batavier » Francoijs van Geelen

Persoonlijke gegevens Francoijs van Geelen 


Gezin van Francoijs van Geelen

(1) Hij is getrouwd met Catharina Alberts van Minnen.

Zij zijn getrouwd op 18 april 1688 te Amersfoort.Bron 1


Kind(eren):

  1. Adriaantje van Geelen  ????-< 1724 
  2. Emerentiana van Geelen  1695-???? 
  3. Albertus van Geelen  1698-???? 
  4. Joanna van Geelen  1701-????


(2) Hij is getrouwd met Metje Janse Pipping.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1705 te Amersfoort.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francoijs van Geelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francoijs van Geelen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister Gerecht
  2. Huwelijksregister R.K. Parochie Kromme Elleboog


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I97390.php : benaderd 8 augustus 2025), "Francoijs van Geelen".