Aktedatum: 24-05-1779
Object:
- Een ruime, hechte en sterke huizinge met een hof daarachter, staande aan de westzijde van de Krankeledestraat en staande tegenover de buurtpomp die op het L.V. Kerkhof (= het Lieve Vrouwekerkhof) staat en met de hof uitkomende aan de Stads Cingelgragt (nu: de Westsingel).
Verkopende partij:
- voor de ene helft: - Dr. Johannes van Bennekom (schepen en raad van Amersfoort) en zijn vrouw Gysberta van Hamersveld.
- voor een vierde part: - Wouterus van Hamersveld (deurwaarder alhier) en zijn vrouw Helena de Man.
- voor een vierde part: Wilhelmus van Hamersveld en zijn vrouw Jacoba van Vianen (te Utrecht woonachtig).
Kopende partij:
- Reyntje van Sidderen, meerderjarig en ongehuwd (alhier woonachtig)
Belendingen 1: aan de ene zijde: Notaris Gerrit Vogelezang
Belendingen 2: aan de andere zijde: de erfgename van Wouter de Bruin
Opmerkingen:
- Namens de verkopers treedt op als gemachtigde: Arnoldus van Doornik (clerk ter Secretary alhier) volgens procuratie opgenomen in de publieke koopconditien d.d. 15-01-1779 voor Notaris Cornelis Suyck.
:
Hij is getrouwd met Jacoba van Vianen.
Zij zijn getrouwd op 22 april 1740 te Amersfoort.Bron 3
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Wilhelmus Hamersveld | ||||||||||
1740 | ||||||||||