Stamboom Batavier » Aeltje Jacobs (????-1754)

Persoonlijke gegevens Aeltje Jacobs 

  • Zij is geboren in Hamersveld (gem. Leusden).
  • Feiten:
    • (vermelding) vanaf 1754 Akte van Boedelscheiding.Bron 1
      Datering:04-11-1754
      Naam: Jacobs, Aeltje
      Overleden: (datum is niet vermeld) 1754 Leusden lw (Hamersveld)
      Akten:
      - Boedelscheiding: 04-11-1754 A. van Brinckesteijn AT 039a001 rep 24. (boedelscheiding en uitkoop van een erfgenaam)
      Omschrijving Leusden:
      - Erfje en Goed op Hamersveld
      Aeltje benoemt tot mede-erffgenaamen:
      - haar soon Evert Woutersen van Rossenberg, wonend op Hamersvelt;
      - haar dogter Theuntje Wouters van Rossenberg, gehuwd met Hendrik de With, wonend Amersfoort: voor 1/6 part .
      In den gemeenen boedel: een seeker erfje en goed, gelegen op Hamersvelt, waarvan Hendrik de With en Theuntje Wouters van Rossenberg niet haar sesde part in het hofje gemeen willen houden.
      - Overeenkomst met broer Evert Woutersen van Rossenberg dat hij behouden sal hun toegescheijden sesde part in 't plaatsje, waarvoor hij hen f 266.10.- zal uijtkeeren.
      Echtgenoot: (wed. van:) Van Rossenberg, Wouter Petersen
      :
    • (vermelding) vanaf 1761 Akte van Boedelscheiding.Bron 1
      Datering:11-12-1761
      Naam: Van Rossenberg, Wouter Peterse
      Akten:
      - Boedelscheiding: 11-12-1761 A. Voskuyl AT 042a001 rep 93 (gezamenlijke boedel).
      Opmerkingen:
      2 kinderen: Evert - en Gijsbert Wouterse van Rossenberg te Hamersveld.
      Echtgenoot: Jacobsen, Aaltje
  • Zij is overleden in het jaar 1754.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 juni 2020.

Gezin van Aeltje Jacobs

Zij is getrouwd met Wouter Petersen van Rossenberg.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1689 te Leusden.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeltje Jacobs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Notarieel archief
  2. Huwelijksregister Gerecht


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I84886.php : benaderd 23 januari 2026), "Aeltje Jacobs (????-1754)".