Stamboom Batavier » Evert Willemsen van Beek

Persoonlijke gegevens Evert Willemsen van Beek 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juni 2017.

Gezin van Evert Willemsen van Beek

Hij is getrouwd met Jannitje Aarts.

Zij zijn getrouwd op 21 april 1765 te Voorthuizen.Bron 1

Evert en Jannitje zijn op 2 oktober 1782 ingeschreven als lidmaat van de Nederduits-Gereformeerde Gemeente te Voorthuizen

Kind(eren):

  1. Geertje van Beek  1766-????
  2. Maria van Beek  1769-????
  3. Willem van Beek  1771-????
  4. Jantje van Beek  1773-????
  5. Aart Evertsen van Beek  1775-1867 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Willemsen van Beek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Willemsen van Beek

Evert Willemsen van Beek

1765

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister Nederduitsch Gereformeerde Gemeente


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I58349.php : benaderd 24 december 2025), "Evert Willemsen van Beek".