Stamboom Batavier » Gerrigje van Vulpen

Persoonlijke gegevens Gerrigje van Vulpen 


    Gezin van Gerrigje van Vulpen

    Zij is getrouwd met Willem van Woudenberg.

    Zij zijn getrouwdBron 1


    Kind(eren):

    1. Bartje van Woudenberg  ± 1768-1831 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrigje van Vulpen?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Gerrigje van Vulpen

    Gerrigje van Vulpen



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Overlijdensakte van dochter Bartje

    De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I50722.php : benaderd 29 december 2025), "Gerrigje van Vulpen".