Stamboom Batavier » Cornelia van Stuivenberg (1704-????)

Persoonlijke gegevens Cornelia van Stuivenberg 

  • Ze werd gedoopt op 29 september 1704 in Amersfoort.Bron 1
  • Feit: (vermelding) vanaf 1753 Koop.Bron 2
    Aktedatum: 18-08-1753
    Object:
    - Twee morgen oud tabaksland, waarvan een morgen aan de Hogeweg en een morgen aan de Lageweg, met houtgewas, met acht vakken en twee linden van de schuur of twee derde van de tabaksschuur daarop. Waarbij de rest van de schuur behoort aan de erfgenamen van Rijk Kuyper, in huur gebruikt door de weduwe van Gijsbert Methorst.
    Verkopende partij:
    - Jan van Dam en zijn vrouw Geertruyd van Wisselingh, wonend in Utrecht; G- erard van Wisselingh, raad en oud-schepen als executeur over boedel van Willemina Camp, in leven weduwe, boedelhoudster en lijftochterse van Jan Aartzen van IJseldijk, mitsgaders de gezamelijke erfgenamen van Jan Aertsen van IJseldijk.
    Kopende partij: Cornelia van Struijvenbergh, weduwe van Hubertus van de Weteringh, nu getrouwd met Jan ter Smitten, koopman in wijnen.
    Belendingen 1: oostzijde: de erfgenamen van Pieter Castricum
    Belendingen 2: westzijde: de erfgenamen van de heer Camp en van Rijk Kuyper.
    :
  • Een kind van Evert Rijcksz van Stuijvenberg en Cornelia Huijgen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 januari 2025.

Gezin van Cornelia van Stuivenberg

(1) Zij is getrouwd met Hubertus van de Wetering.

Zij zijn getrouwd op 11 december 1726 te Amersfoort.Bron 3


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Jan Gerrit ter Smitten.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1752 te Amersfoort.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia van Stuivenberg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia van Stuivenberg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Doopboek R.K. Parochie Kromme Elleboog
  2. (Niet openbaar)
  3. Huwelijksregister R.K. Parochie Kromme Elleboog


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I45719.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelia van Stuivenberg (1704-????)".