Stamboom Batavier » Wouter van de Kuil

Persoonlijke gegevens Wouter van de Kuil 


    Gezin van Wouter van de Kuil

    Hij is getrouwd met Klaasje Zonnenberg.

    Zij zijn getrouwdBron 1


    Kind(eren):

    1. Geurtje van de Kuil  1806-1882 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouter van de Kuil?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Wouter van de Kuil

    Wouter van de Kuil



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Trouwakte van dochter Geurtje

    De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I29040.php : benaderd 12 februari 2026), "Wouter van de Kuil".