Stamboom Batavier » Evert Arendsz van de Kolk (????-< 1763)

Persoonlijke gegevens Evert Arendsz van de Kolk 

  • Hij is geboren in Hall (bij Eerbeek).
  • Hij is overleden voor 1763.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2015.

Gezin van Evert Arendsz van de Kolk

Hij is getrouwd met Hilletje van Halteren.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1761 te Bunschoten.Bron 1


Kind(eren):

  1. Evert van de Kolk  1762-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Arendsz van de Kolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Arendsz van de Kolk

Evert Arendsz van de Kolk
????-< 1763

1761

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Huwelijksregister Gereformeerde Gemeente


De publicatie Stamboom Batavier is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Arnold Batavier, "Stamboom Batavier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-batavier/I26871.php : benaderd 28 december 2025), "Evert Arendsz van de Kolk (????-< 1763)".